Prodat

Pokud máte zájem prodat či pronajmout Vaši nemovitost, obraťte se na nás, ať už se jedná o dům, byt, chatu, obchodní prostory nebo pozemek. Na všechny druhy nemovitostí máme poptávající zájemce. Pokud na prodej hodně spěcháte, nevadí, provádíme i výkup nemovitostí za hotové.

Mimo jiné jsme specialisté na prodej pozemků, které dokážeme díky spolupráci se stavebními firmami provádějícími výstavbu rodinných domů na klíč efektivně a rychle prodat.

Nabízíme špičkovou prezentaci prodávané nemovitosti a díky inzerci na největších realitních serverech zajistíme účinnou propagaci a rychlý prodej. Poskytujeme kompletní služby od zhotovení fotodokumentace, prohlídky zájemců až po bezchybnou finalizaci smluv. Zajistíme podpis smluvních dokumentů, postaráme se o předání nemovitosti, výplatu finančních prostředků a vklad do katastru nemovitostí. Umíme také zajistit výhodně financování.

Kontaktovat nás můžete na info@realitypolzer.cz, nebo si vyberte svého prodejce, kterému zašlete email nebo zatelefonujte.

Váš tým Reality Polzer  se těší se na budoucí spolupráci.

Kontaktujte nás:

    Jméno a přijmení:
    Email:
    Telefon:
    Zpráva:
    Zpracování os.údajů (povinné)