O nás

Jsme zavedená realitní kancelář, která vznikla v roce 2006 v Prostějově. V oblasti realit máme dlouholeté zkušenosti a ke každé zakázce nabízíme osobní přístup. Sháníte-li nemovitost ke koupi, či pronájmu, nebo potřebujete vaši nemovitost prodat či pronajmout, spolupráce s naším profesionálním týmem Vám zajistí podporu podle Vašich potřeb. Našim základním krédem je poctivost, jednání na rovinu a maximální úsilí vyjít klientům vstříc. Cílem a obchodní strategií naší kanceláře je, aby každý klient od nás odcházel vždy spokojen a příště se na nás opět obrátil.

V roce 2007 jsme se začali zabývat také výstavbou rodinných domů, jejíž výsledkem byl vznik skupiny partnerských stavebních společností. Díky tomuto partnerství jsme schopni nabídnout klientům plnou škálu služeb týkající se nového bydlení.

Od roku 2013 se rovněž úspěšně zabýváme exkluzivním prodejem developerských projektů především bytových domů, rodinných domů a řadových rodinných domů. A do budoucna plánujeme další projekty, které vysoce překročí veškeré požadavky na  moderní a komfortní bydlení.

Pro naše klienty hledáme:

– pozemky pro stavbu rodinných domů
– velké pozemky pro výstavbu developerských projektů
– rodinné domy v okolí Prostějova a Olomouce
– byty v okolí Prostějova a Olomouce