Nové rodinné domy Prostějov – Krasice (za Okružní ulicí) PRODEJ UKONČEN

Nové domy Prostějov - KrasicePředstavujeme Vám nový projekt výstavby rodinných domů na klíč v atraktivní části Prostějova.

Již několik let úspěšně provozujeme náš obchodní model zajištující klientům, toužícím bydlet v novém rodinném domě za dostupnou cenu, kompletní servis.  Náš model spočívá v zajištění stavebního pozemku,  projektu domu, stavebního povolení  i  samotné stavby domu na klíč, samozřejmostí jsou také bohaté doplňkové služby jako pomoc s financováním ( hypotéky, stavební spoření, prodej jiné nemovitosti), veškerý právní servis, rozsáhlé poradenství a jiné. Za roky naší činnosti jsme získali desítky spokojených klientů a bohaté zkušenosti v oboru, které chceme nadále využívat a rozvíjet ve prospěch našich současných a budoucích klientů.  Po úspěšné realizaci několika desítek staveb  jednotlivých rodinných domů na klíč, třech větších projektech v Mladé Boleslavy a třech menších projektech v Prostějově  (Domamaslická ul. 4 domy, Ječná ul. 6 domů,  ul. Hyacintová 5 domů) jsme pro vás  v Prostějově připravili zcela novou stavební lokalitu.

Nyní vám nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč na pozemcích v žádané západní části města Prostějov. Pozemky se nachází lokalitě vymezené stávajícími ulicemi Okružní a V Polích, nedaleko známého akvaparku Koupelky. Celkem je pro výstavbu rodinných domů k dispozici 15 stavebních parcel o velikosti 270m2 až 670m2.  Na pozemcích vznikne 12 samostatně stojících domů a 3 řadové domy. Pozemky budou kompletně zasíťované včetně vybudování kvalitních vozovek, parkovacích stání, veřejného osvětlení či optické sítě pro připojení internetu.

Tato lokalita zaručeně uspokojí i nejnáročnější klienty. Jde o klidné místo na okraji města s výhledem na svahy Záhoří. Na ul. Okružní je v této části vyloučena nákladní doprava, navíc lokalita bude od ul. Okružní oddělena menšími bytovými domy.

Přesto je lokalita až překvapivě dostupná, v bezprostřední blízkosti je zde již připravena nová zastávka městské hromadné dopravy. Mateřská školka, základní škola, zdravotní středisko a supermarket ve vzdálenosti do 400m.

Klientům je umožněn výběr typu domu z našeho katalogu s možností klientských úprav. Pokud si náhodou nevyberete, nevadí, náš architekt Vám zpracuje projekt na míru dle vašeho zadání.  Stavbu domů realizuje naše sesterská společnost HP DOMY, prověřená desítkami spokojených klientů, nejen v Prostějově ale i po celé ČR, která má s výstavbou rodinných domů bohaté zkušenosti a je schopna zajistit velmi vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Zákazníkům je umožněn výběr ze dvou základních technologií, a to buď nízkoenergetická dřevostavba, nebo klasická zděná stavba. Záleží jen na Vás, jaké stavbě dáte přednost.  Klientům jsou umožněny prohlídky již realizovaných domů a domů, které právě stavíme.

Jen u nás naleznete kompletní servis tj. pozemek, výstavbu domu na klíč včetně projektu a stavební povolení a samozřejmostí je i zajištění financování naším hypotečním poradcem s možností porovnání a využití nabídek ze všech bank a stavebních spořitelen.  A pokud jste náhodou kutil, či profesionální řemeslník v nějakém oboru, máte u nás možnost ušetřit a vybrané dokončovací práce si provést sám či s pomocí vaší rodiny a přátel.

Další naší výhodou je etapové financování, u nás nepotřebujete mít na počátku pohromadě celkovou kupní cenu.  A pokud chcete část kupní ceny domu financovat z prodeje vaší stávající nemovitosti (např. bytu kde právě bydlíte), i to umíme zařídit tak, abyste se nemuseli dvakrát stěhovat.

Veškeré domy v dané lokalitě prodáváme a stavíme jen my, tím můžeme všem klientům zaručit, že vám pozemek a dům následně neznehodnotí např. nepřiměřeně velká stavba na sousedním pozemku.

V ceně jsou samozřejmě zahrnuty i potřebné právní služby, při kterých spolupracujeme s advokátní kanceláří.

Zahájení vlastní výstavby domů je plánováno na září 2016, po vybudování potřebné infrastruktury, příjem rezervací již byl zahájen.

 

Postup realizace výstavby RD

  1. Výběr pozemku a rodinného domu
  2. Uzavření rezervační smlouvy a složení rezervace
  3. Koupě, zaplacení pozemku  a podpis smlouvy o dílo
  4. Vytvoření kompletní projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení na dům
  5. Zálohové platby a realizace stavby
  6. Předání dokončeného domu

Spokojené bydlení Vám přeje
Reality Polzer