Developerské projekty

 • developerskeprojekty
 • Nové rodinné domy Prostějov - Krasice (za Okružní ulicí)
  Prodej ukončen

  Nyní vám nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč na pozemcích v Prostějově, v lokalitě vymezené stávajícími ulicemi Okružní a V Polích, nedaleko známého akvaparku Koupelky. Celkem je pro výstavbu rodinných domů k dispozici 15 stavebních parcel o velikosti 270m2 až 670m2. Na pozemcích vznikne 12 samostatně stojících domů a 3 řadové domy. Pozemky budou kompletně zasíťované včetně vybudování kvalitních vozovek, parkovacích stání, veřejného osvětlení či optické sítě pro připojení internetu. Více o projektu zde. • 15 pozemků různých velikostí.

  3 řadové domy, 12 samostaně stojících domů.


 • Moderní domy v žádané lokalitě.

  Najdeme originální řešení pro každého klienta s důrazem na splnění jeho individuálních požadavků a přání.

 • Rezidence Svatovítská, Mladá BoleslavRezidence Svatovítská, Mladá Boleslav
  prodej ukončen

  Komplex vyplňuje nároží ulic Pražská a Svatovítská a skládá se z dvou obytných bloků s 33 atypickými byty a jedinečně navrženými terasami a zahrádkami. Jedná se o uzavřený areál pro rodinné bydlení, který odstiňuje provoz na přilehlé komunikaci a zároveň obyvatelům bytů nabízí jedinečný pohled na panorama Starého města s dominantou Mladoboleslavského hradu.


  Řadové rodinné domy na Celně, Mladá BoleslavProjekt Celno, Mladá Boleslav
  Prodej ukončen

  Projekt 14 řadových domů na Celně lze nazývat druhou etapou výstavby řadových domů Na Vandrovce. Předností projektu Na Celně je klidná poloha domů v bezprostřední blízkosti centra města, moderní design stavby a naprosto funkční řešení obytných prostor domu. Řadové domy jsou navrženy jako 5+kk s garáží a s různě velkými zahradami.